Whatsapp
Tıkla Ara

Blog

Haziran 23, 2022

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Her biri daha önceden bu alanda çalışmış bilgili personeller ile Tuzla evden eve nakliyat firması olarak işlem sağlarız. Nakliye sektörü de diğer iş modelleri gibi son derece özen gösterilmesi gereken bir iş koludur. İstanbul il sınırları içinde çalışmalarına devam eden firmamızda, üstün güvenlik önlemleri alınarak taşımacılık işlemleri sunulur. Bu alınan güvenlik önlemlerinden birisi de sigortalı eşya taşımacılık modeli olmaktadır. Sigortalı bir sistem sayesinde eşyalarınız çok daha güvenilir olarak taşınır. Bu taşımacılık işlemleri sırasında olumsuz herhangi bir durum yaşanmaması adına operasyon sorumlumuz sürekli saha içinde görev alır. Kırılan bir eşyanızın olması durumunda hemen gereken aksiyon alınır.

Tuzla Kaliteli Şehirlerarası Nakliyat

Geniş kapsamda Tuzla evden eve nakliyat firmamız, sadece İstanbul sınırları ile taşımacılık sağlamaz. İl sınırlarının dışına çıkarak da işlem sunar. Bu taşıma modeline şehir dışı nakliye ismi verilir. Şehir dışı olarak planlanan bu nakliye modelimiz, bireysel ya da kurumsal her müşterimiz güvenerek tercih edebilir. Bu alanda daha önceden farklı firmalarda çalışmış personellerimiz ile beraber işlemlerimize devam ederiz. Bu personellerimiz bu alanda edinmiş oldukları tecrübeler ile başarılı hizmetler sunar. Bu konuda daha fazla bilgi almak ve randevu zamanı belirlemek için çalışma saatlerimiz içerisinde telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Güncel olarak taşımacılık ücretleri değiştiğinde bile gereken bilgilendirme tarafınıza yapılır.

istanbul evden eve nakliyat 2

Tuzla Standart Model Ev Taşıma

Her türlü eşya modelinin sadece nakliye alanında kullanılan ambalaj modelleri ile beraber taşınması Tuzla evden eve nakliyat firmamızda sağlanır. Bu eşya modelleri arasında maddi değeri yüksek olan para kasaları bile bulunur. Bu para kasalarının yapılarına herhangi bir zarar gelmemesi için daha kalın ambalaj modelleri ile paketlemesi sağlanır. Ancak bu bile yeterli olmayabilir. Bu durumda ise hemen ambalajlama işleminden sonra sigortalı taşımacılık modeli devreye girer. Sigortalı sistem sayesinde isterseniz tek bir eşyanızı, isterseniz tüm eşyalarınızın paketleme ve taşınmasını talep edebilirsiniz.

Bu taşımacılık işlemlerini, teklif işlemleri devam ederken iletmeniz daha doğru bir hareket olacaktır. Ancak plan dışı gerçekleşen durumlarda da firmamız gerekli desteği sağlar.

Tuzla Hızlı Nakliye Modeli

Profesyonel Tuzla evden eve nakliyat firmamızda sunulan başarılı taşımacılık hizmetlerinden birisi de sigortalı ve hızlı nakliye modeli olmaktadır. Bu hızlı nakliye modelimiz, standart nakliye modeline göre kıyaslama yapıldığı zaman kurumsal müşterilerimize daha çok hitap eder. Bu nedenle iş yeri sahipleri tarafından aylar öncesinden nakliye randevusu oluşturulur. Ancak maddi durumunu düşünmeden işlem yaptırmak isteyen bireysel müşterilerimize de gereken desteği sunarız. Her konuda kaliteli iş modeli ile beraber İstanbul merkez ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Merkezimizde çalışan personellerimiz ile iletişim halinde olarak gereken konu hakkında bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizlere ulaşım sağlayamadığınız durumlarda ise tarafınıza tekrar geri dönüş yapılır.

İstanbul İli Asansörlü Eşya Taşıma

Asansör sistemi ile beraber Tuzla evden eve nakliyat firması olarak eşya taşımacılık işlemlerini sunarız. Yeni yapılan binaların iç alanlarında ya da eski yapılarda asansör sisteminin bulunmadığı durumlarda hemen bu sistem eklenir. Asansör sisteminin hizmete eklenmesi durumunda ek ücretler çıkabilir. Bu sistem, özel bir sistem olmaktadır. Bu nedenle, kiralama yapıldığı saat boyunca ücretler çıkabilir. Ayrıntılı bilgi almak ve ardından işlem yaptırmak için randevu tarihinizi belirlemelisiniz. Randevu zamanı belirlendikten sonra saha ekiplerimiz adresinize tam zamanında varış sağlar. Adresten alınan mobilya ve yatak odası gibi eşyalar, gerekli görüldüğü durumlarda depolama alanına getirilir. Bu alanda diğer ekipler ile beraber paketlemesi yapılır.

Hemen iletişime geçip bilgi alabilirsiniz

İletişim İçin Hemen Tıklayın

Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşıma ,
About admn

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • fifteen − one =