Whatsapp
Tıkla Ara

PAKETLEME

paketleme

Evden eve nakliyat esnasında eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi oldukça büyük bir öneme sahiptir. Taşınacak olan eşyalar kırılma, darbe alma ya da çizilme gibi daha pek çok riske karşı duyarlıdır. Hal böyle olunca eşyaların özenli ve düzenli bir şekilde paketlenip ambalajlanması büyük bir önem arz eder. Evden eve nakliyat firması olarak bu hususta en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek eşyalarınızı güvenli bir şekilde bulunduğu yerden taşınacak olan adrese taşıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Özenli Bir Şekilde Paketlenmesi

Nakliyat konusunda en önemli detay eşyaların nasıl paketleniyor oluşudur. Paketleme işlemi her ne kadar özenli ve sağlıklı yapılır ise taşıma işlemi de o kadar güvenli olur. Nakliyat firması olarak paketleme yaparken kanepe, koltuk takımı ve diğer bütün eşyaları özenli bir şekilde ambalajlıyoruz. Aynı zamanda ambalajlama işlemi birinci sınıf kaliteli malzeme yapısına sahip olan naylonlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra firmamız mutfak araç gereçlerini, ayna ve cam yüzeyler için de karton kutlama desteği ile hizmet sunar. Bu tür evden eve nakliyatta eşyaların özenli bir şekilde paketlenmesi kartonların içerisine yerleştirildikten sonra taşınır. Nakliyat personellerimiz, eşyaları paketleme konusunda daha özenli olacak ise 4 kata kadar ambalajlama yapabilirler.

paketleme

paketleme

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Eşyaların Sökülüp Montajlanması

Evden eve nakliyat sırasında öncelikli olarak taşınacak olan eşyaların tespiti yapılır. Eşyalar çok ise büyük bir araç ayarlanır. Fakat eşyalar az ise orta boy bir araç ayarlanır. Daha sonra 8 kişilik bir ekip ile eşyaların her biri en ince detayına dikkat edilerek ambalajlanır. Özellikle mutfak eşyaları A kalite içeriğine sahip olan beyaz saman kağıtları ile sarılır ve özel kutulara yerleştirilir. Araç kapı önüne yakın olacak şekilde yanaşır ve profesyonel ekip tarafından eşyalar araca yüklenmeye başlar. Evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların sökülüp, paketlenip ve montajlanması marangozumuza aittir.  Götürülen adreste kurulacak şekilde ayarlanır. Eşyalar araç içerisinde hasar görmeyecek şekilde istiflenir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından araç taşınacak olan yere doğru yola çıkar. Yeni adreste de araç kapıya yanaşır ve eşyaların boşaltılması ile işlem başlamış olur. Tesisatçımız tarafından beyaz eşyalar takılırken, marangozumuz tarafından da dolapların kurulumu yapılır. Avizelerin takılma işlemi de elektrikçimize aittir.

Nakliyatta Avizelerin Özenle Paketleme

Nakliyat için avize, vazo, cam sehpa ve cam vazo gibi ürünlerin hazırlığı sırasında farklı çözümler sunuyoruz. Bu tür kırılması mümkün olan eşyalar öncelikli olarak özel  bezler ile sarılır ve daha sonra da ambalajlanır. Firmamız tarafından yüzeylerin çizilmesine engel olmak için nakliyatta avizelerin özenle paketlenmesi battaniyeler ile mümkündür. Kaliteli evden eve nakliyat sistemi sayesinde hiçbir eşyanızı zarar görmeden belirtilen adresten yeni adrese özenli ve dikkatli bir şekilde taşıyoruz.

Nakliyat İçin Beyaz Eşyalar Nasıl Hazırlanır?

Evden eve nakliyat için beyaz eşyaların hazırlanma aşaması yalnızca pat pat naylonlar ile ambalajlanır. Bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ürünler bu ambalajlama sarılarak güvenliği artırılır. Paketlerin iç kısmına strafor gibi destek malzemelerine de yer verilir. Bu durum sonucunda yüzeylerin herhangi bir darbeye karşı sağlam olması hedeflenir. Nakliyat için beyaz eşyalar nasıl hazırlanır? Firmamız tarafından tercih edilip kullanılan bu naylonların kesinlikle delinmesi, patlaması, yırtılması ya da nem yapması gibi durumlar söz konusu olamaz. Aynı zamanda halılar için de özel olarak kullanılan fermuarlı ambalajlar tercih edilir. Nakliyat firmamız tüm paketlenen ürünleri araca yüklemeden önce gözden geçirerek kontrollerini yapar. Tüm ambalajlama işi sorunsuz ise o şekilde yüklemeye geçilir.

Her türlü sorunuz ve bilgi almak için hemen arayabilir yada yazabilirsiniz.

İletişim İçin Hemen Tıklayın