Whatsapp
Tıkla Ara

Eşya Depolama

eb4f9d06 bf4e 4de9 a2e8 dda2120b76c1

Eşya Depolama

Eşya depolama firması olarak her biri daha önceden bu alanda çalışmış bilgili personeller ile işlem sağlarız. Nakliye sektörü de diğer iş modelleri gibi son derece özen gösterilmesi gereken bir iş koludur. Ankara il sınırları içinde çalışmalarına devam eden firmamızda, üstün güvenlik önlemleri alınarak taşımacılık işlemleri sunulur. Bu alınan güvenlik önlemlerinden birisi de sigortalı eşya taşımacılık modeli olmaktadır. Sigortalı bir sistem sayesinde eşyalarınız çok daha güvenilir olarak taşınır. Bu taşımacılık işlemleri sırasında olumsuz herhangi bir durum yaşanmaması adına operasyon sorumlumuz sürekli saha içinde görev alır. Kırılan bir eşyanızın olması durumunda hemen gereken aksiyon alınır.

Randevulu ve Kaliteli Şehirlerarası Nakliyat

Eşya depolama firmamız, sadece Ankara il sınırları ile taşımacılık sağlamaz. İl sınırlarının dışına çıkarak da işlem sunar. Bu taşıma modeline şehir dışı nakliye ismi verilir. Şehir dışı olarak planlanan bu nakliye modelimiz, bireysel ya da kurumsal her müşterimiz güvenerek tercih edebilir. Bu alanda daha önceden farklı firmalarda çalışmış personellerimiz ile beraber işlemlerimize devam ederiz.
Bu personellerimiz bu alanda edinmiş oldukları tecrübeler ile başarılı hizmetler sunar. Bu konuda daha fazla bilgi almak ve randevu zamanı belirlemek için çalışma saatlerimiz içerisinde telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Güncel olarak taşımacılık ücretleri değiştiğinde bile gereken bilgilendirme tarafınıza yapılır.
Villa Ev Taşıma
Eşya depolama firmamızda, her türlü eşya modelinin sadece nakliye alanında kullanılan ambalaj modelleri ile beraber taşınması sağlanır. Bu eşya modelleri arasında maddi değeri yüksek olan para kasaları bile bulunur. Bu para kasalarının yapılarına herhangi bir zarar gelmemesi için daha kalın ambalaj modelleri ile paketlemesi sağlanır. Ancak bu bile yeterli olmayabilir. Bu durumda ise hemen ambalajlama işleminden sonra sigortalı taşımacılık modeli devreye girer.
Sigortalı sistem sayesinde isterseniz tek bir eşyanızı, isterseniz tüm eşyalarınızın paketleme ve taşınmasını talep edebilirsiniz. Bu taşımacılık işlemlerini, teklif işlemleri devam ederken iletmeniz daha doğru bir hareket olacaktır. Ancak plan dışı gerçekleşen durumlarda da firmamız gerekli desteği sağlar.
Türkiye Şehirler Arası Hızlı Nakliye Modeli
Eşya depolama firmamızda sunulan başarılı taşımacılık hizmetlerinden birisi de sigortalı ve hızlı nakliye modeli olmaktadır. Bu hızlı nakliye modelimiz, standart nakliye modeline göre kıyaslama yapıldığı zaman kurumsal müşterilerimize daha çok hitap eder. Bu nedenle iş yeri sahipleri tarafından aylar öncesinden nakliye randevusu oluşturulur.
Ancak maddi durumunu düşünmeden işlem yaptırmak isteyen bireysel müşterilerimize de gereken desteği sunarız. Her konuda kaliteli iş modeli ile beraber İstanbul merkez ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Merkezimizde çalışan personellerimiz ile iletişim halinde olarak gereken konu hakkında bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizlere ulaşım sağlayamadığınız durumlarda ise tarafınıza tekrar geri dönüş yapılır.