Whatsapp
Tıkla Ara

HAKKIMIZDA

Kaliteli Evden Eve Nakliyat firmamız müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız 4 büyük ismin birleşmesinden meydana geldiği için çok daha üstün nitelikte hizmet sunmaktadır. Suryap, Medetoğlu, Hocaoğlu ve Yuvakur Evden Eve Nakliyat firmalarının bütünleşmesi ile İstanbul genelinde %100 kaliteli hizmet anlayışı sürmektedir. Firmamızın kendine ait kamyon, tır ve kamyonetleri sayesinde şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti verebilmekteyiz.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat firması olarak nakliyesini gerçekleştireceğimiz her türlü eşyanın sigortasını karşılamaktayız. Bu sayede yolculuk esnasında herhangi bir sorun teşkil etmesi durumunda tüm masrafları sigorta şirketi karşılamaktadır.

Nakliyat sektöründe birleşmemizden kaynaklı çok saygın bir konuma sahibiz. Sektörün lider firmalarından biri olmaya gayret ediyor ve müşteri taleplerini eksiksiz karşılıyoruz. Elde etmiş olduğumuz saygınlığı yılların birikimi ile edindiğimiz tecrübeye borçluyuz. Bulunduğumuz konumu korumak adına elimizden geleni yapmaktayız. Bu nedenle daima en kaliteli hizmeti sunmayı ve profesyonel olmayı kendimize misyon edinmiş durumdayız.

Evden eve nakliyat hizmeti gerçekten de kalite ve profesyonellik gerektiren bir sektördür. Bizler 4 firma olarak gereken tecrübeye ve bilgi birikimine sahip olduğumuza eminiz. Referans olarak pek çok firma ve şahıs ile çalıştığımızı da göstermekteyiz. Nakliyat kadromuzda hizmet sunan elemanlar da son derece profesyonel, nitelikli ve deneyimlidir. Bu nedenle işini bilen ve seven elemanlar ile çalıştığımız için tüm hizmetlerimizi kusursuz nitelikte gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat, İstanbul şehrinde dünya teknolojilerini yakından takip ederek nakliyat altyapısını ve çalışmalarını sürekli güncelleyen bir firmadır. Dört elden sektöre sarılan ve hep birlik olan hizmet sunan firmamızdan randevu talep etmek de oldukça kolaydır.

Müşteri memnuniyeti, firmamız için her şeyden önceliklidir. Genel olarak yapmış olduğumuz işten ötürü pek çok kişi tarafından adımızdan söz ettirmekteyiz. Bu nedenle nakliyat sektöründe farklı olduğumuzun bilincindeyiz. Firmamız 4 isim ile birlikte çalıştığı için çok sayıda teklif almanız mümkündür. Bunun için ana sayfamızda yer alan teklif isteme formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Oturduğunuz bölge, taşınacak eşya kapasitesi ve kaçıncı katta oturduğunuza bağlı olarak sizlere fiyat sunulur. Hangi fiyat size uygun gelirse o teklifi kabul edebilirsiniz. Seçeceğiniz fiyat ne olursa olsun Kaliteli Evden Eve Nakliyat firması olarak en iyi hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Sizler firmamıza telefon açtığınız an elemanlarımız arasında görev dağılımı gerçekleşmiş olur. Alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız şu an oturmakta oturduğunuz evi keşif ederek eşyalara ne kadar büyüklükte araç gerekli gibi kontrolleri gerçekleştirmektedir. Taşınma günü geldiğinde de-monte edilmesi gereken eşyalar sökülür ve tek tek paketlenerek araca yüklemesi yapılır. Taşınma gerçekleştirildikten sonra da aynı şekilde eşyaların montesini gerçekleştirerek taşınma işlemini tamamlarlar.

Yıllar geçtikçe ve dört elden işimize sarıldıkça iş gücümüzü ve hizmet ağımızı da genişlettik. Sadece evden eve değil, ofis taşımacılığı fuar taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı gibi hizmetlerimiz ile de sizlere destek olmaktayız. Parça eşya taşıma, piyano taşıma, para kasası taşıma ve ofis taşıma gibi hizmetlerimiz de sizler için tarafımızca sunulmaktadır.

Hizmet kategorilerimizde gereksinim olduğu sürece asansörlü taşımacılık yöntemini de kullanmaktayız. Yüksek katlı binalarda eşyaların hasar görmemesi ve taşınma sürecinin çok daha kısa sürede tamamlanması için asansörlü taşımacılık son teknolojik taşımacılık faaliyetlerimizden biridir. Teklif formunu doldururken asansörlü taşımacılık talep edip etmediğinizi bildirebilirsiniz.

İstanbul’un en uygun fiyatlı ve en kaliteli firması ile çalışmak isterseniz Kaliteli Evden Eve Nakliyat firması olarak karşınızdayız. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.