Whatsapp
Tıkla Ara
Sigortalı Taşıma

PRONET nakliye ailesi olarak yapılan ev ofis taşımalarımızın hepsi sigorta kasko yapılarak taşınma yapılmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya depolama firmamız PRONET nakliye  plaza katlarının yüksek katlarında oda sistemli depo alanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörlü Taşıma

Eşya taşıma esnasında yüksek katlarda modüler asansörlerimizle daha hızlı pratik nakliye çözümleri sunmaktayız.

Montaj/De- Montaj

Ev ofis taşımacılığında anahtar teslim taşıma hizmetyile sınırsız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Şehirlerarası Taşıma

Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmet veren firmamız İstanbul,İzmir,Ankara da şehiriçi şehirlerarası hizmetlerimiz mevcuttur.

Paketleme

Firmamız PRONET ailesi olarak taşıma öncesi özel paketleme hizmetleriyle kolileme ve ambalajlama hizmeti vermekteyiz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

” PRONET Nakliyat’a Hoşgeldiniz…

İstanbul Evden Eve Nakliyat | PRONET Nakliyat Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti şirketi olarak firmamız evden eve nakliyat,ofis taşıma,depolama gibi alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapan ilk ve tek çözüm ortağınız olan nakliye firmasıyız. Potansiyelinin hiç bir zaman sınırı olduğunu düşünmeyen, Pronet evden eve nakliyat firmamız İstanbul Kadıköy,Göztepe,Beylikdüzü,Sarıyer gibi semtlerde şubelerimiz bulunmaktadır.Pronet nakliyat her geçen gün hizmetini bir üste taşımak için, Her an hizmet potansiyel artışı için uğraşma mücadelesi içinde rol almaktadır. Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız.Herkesin ortak derdi olan, Sorunsuz sıkıntısız ev taşıma ve depolama gibi taşımalarda sorunsuz nakliye nasıl yapılır?Sorusuna cevap verelim. Ama iyi bir taşıma yapmak için gerekli kriterlerin uygun olması’da şarttır. Evden eve nakliyat sektörü içinde tanınmış ve referansları olan ev taşıma nakliye şirketleri arasında araştırma yaparak, en iyi ve kaliteli istanbul evden eve nakliyat firmasını seçmek şarttır.Yoksa ev taşıma işlemi sizin için tamamen kabus olur hem eşyalarınız zarar görebilir hemde fazladan masrafa girmiş olursunuz.PRONET Evden Eve Nakliyat hakkında daha fazla bilgi edinmek için 444 51 13 Profesyonel olarak eğitilmiş taşıyıcılardan oluşan ekiplerimiz, haftanın 7 günü stressiz ve sorunsuz bir ev ve ofis yeniden yerleştirme hizmetleri sunmak için her zaman buradalar.

Türkiye’nin yer yerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve üstün müşteri hizmeti ile yüksek kaliteli taşıma hizmetleri sunuyoruz. Misyonumuz müşterilerimize rock yıldızları gibi davranmak ve beklentilerini aşmaktır. Kendimizi Türkiye deki en iyi taşıma şirketlerinden biri olarak adlandırmaktan gurur duyuyoruz. 5 yıldızlı incelemelerimiz ve müşteri memnuniyeti oranımız bunun kanıtıdır.

Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de PRONET NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatıldığını hatırlatmaktadır. Bu nedenledir ki, ucuz olsunda nasıl olursa olsun mantığından ziyade, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır. Ancak son yıllarda ülkemizde moda haline gelen taklitçilik furyasından biz de nasibimizi almış bulunuyoruz. istanbul evden eve nakliyat Ailemizle uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan birtakım insanlar, firmamızın ismini kullanarak siz değerli müşterilerimize ve eşyalarınıza zarar vermektedirler. Bu kişilere dikkat edilmesi hususunu hatırlatmayı bir görev olarak kabul edip imajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz

 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

PROFESYONEL EŞYA PAKETLEME SİSTEMİ PRATİK EV TAŞIMA HİZMETİ

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE

Pronet Ev Taşıma Ekibimiz, taşıma deneyiminizi olabildiğince kolay ve stressiz hale getirecektir. Olağanüstü müşteri hizmetleri sunuyoruz ve sahip olduğunuz her soruyu cevaplayacağız.

İyi Bir Nakliye, Doğru Firma Seçimiyle Başlar

Ülkemizde nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir ‘Nakliye Hizmeti’ ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır.

İlk kurulduğu günden bu yana, PRONET Nakliyat hizmetimizin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için ambalaj sistemimizin ve çalışanlarımızın da en iyileri olması gerekmektedir. müşterisini odağına alarak çalışmalar yürütüyoruz. Bu alanda attığı sayısız adım sayesinde her yıl evden eve nakliyat organizasyonlarda saygın ödüllerin sahibidir firmamız.

Firma Araştırırken Dikkat !!!

Firma araştırırken dikkat Sizlerin stressiz, sorunsuz bir taşınma yapabilmeniz ve özellikle ilk defa taşınacaklar için önemli olan bazı hususları dikkatinize sunmak görevimiz, sizlerin ise bu hususlara dikkat edip, önem vermeniz menfaatinizedir.

EV TAŞIMA DA ÖNEMLİ 8 KURAL

1) Taşıma için gelecek olan aracı mutlaka görün veya mutabık kalın, aksi halde gelen araç sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
2) Ambalajlama nasıl olacak, hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanacak sorun, taşıma günü bu konu sizi üzebilir.
3) Kaç kişinin geleceği ve problem yaşamayacağınız eleman konusunda mutabık kalın yoksa bu da ayrı bir hayal kırıklığı olabilir.
4) Referanslar gerçek mi araştırın, mutlaka sözleşme yapın, mümkünse firmayı yerinde görün.
5) Firmanın K-3 yetki belgesi gerçekte var mı, ulaştırma bakanlığından sorun.

6)  Eşyalarınızı için sigorta yapmayı unutmayın.
7) Asansörlü taşıma olacaksa mutlaka sözleşmeye (asansörlü) yazdırın.
8) Sözleşme maddelerini inceleyin, kafanıza takılanları mutlaka sorun, mümkünse ödemeyi iş bitiminde yapı

” Taşımacılık satranç gibidir, doğru hamleyi yapmazsanız ” ;şah mat! Kaliteyi arayanların adresi!

Etkileyici bir filomuz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımız olmasına rağmen, en çok değer verdiğimiz taşıyıcılarımızdır. PRONET Nakliye Eşyalarınızın varışta güvende ve sağlam olmasını sağlamak ve ayrıca eşyalarınızı bizimmiş gibi kullanmak temel değerimizdir. Küçük bir yanlış adımın pahalı veya manevi değeri olan bir şeyi mahvedebileceğinin çok iyi farkındayız, bu nedenle hatalara yer bırakmıyoruz.

* Garantili Teklif Üzerine – Talep ettiğiniz hizmet, eşyalarınız için tam paketleme seçeneği ile birlikte ek hizmet olarak gelirse paketleme hizmeti ve malzemeler dahildir.

Tüm paketleme malzemeleri size hiçbir ek ücret ödemeden bu hizmete dahildir. Taşınma şirketlerinin çoğu kutuları ve malzemeleri ücretsiz SAĞLAMAZ – bu nedenle, malzemelerin EKSTRA olup olmadığını her zaman sorduğunuzdan emin olun.

Pronet Nakliyat Starları: İstanbul Evden Eve Nakliyat standartların dışında ve beklenenin üzerinde gösterdikleri davranışlarının, çabalarının, performanslarının fark edilmesini sağlayarak onları ödüllendirmekteyiz. İstanbul içerisinde en iyi nakliye şirketi olduğumuzu defalarca kanıtladık. PRONET Nakliyat çalışma arkadaşları değerlendirerek her çeyrekte Taşımacılık sektörün hem en eski hem de en iyi şirketi olarak hizmete hazırdır.

1953 Yılından Bu Yana Sektörde Lider PRONET

 

evdenevenakliyatpronetHayatın gerçekleri arasında olan bilindik ve sevilen markaların taklit edilmesi, hepimizin bilgisi dahilindedir. En kaliteli hizmeti almak isteyen insanların kaliteli firmalara olan güvenlerini boşa çıkarmak isteyen firmaların kurdukları farklı isimlere sahip olan ancak reklamlarıyla ön plana çıkmaya çalışan yapılarından sıyrılmak için, PRONET Nakliyat Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti gerçek firma olarak iletişime geçmeye özen göstermelisiniz.

DİKKAT: TAKLİT EDİLİYORUZ!

Firmamızı Pro-trans-Pro-taşımacılık-Profesyonel nakliyat- gibi yanıltıcı isimlerle firmamızı taklit edilmekte olup firmamız bu tür simsar firmaların önüne geçilmesi için PRO & PRONET gibi özel isimlerin marka tescil haklarını elde etmiştir. Birbirinden farklı zamanlarda birçok müşterimizin memnun olması için aradığı özellikleri sorunsuz olarak birliktelikle sunan firmamız taklit edilirken, güveneceğiniz ve en uygun fiyata mükemmel hizmetler veren firmamızı tercih etmekte hassas davranmalısınız. Farklı zamanlarda sizlere sunulacak olan kampanyalardan haberdar olmak için bizim sitemizi takip edebileceğiniz gibi; alacağınız hizmetlerle birlikte sorun yaşamamak içinde PRONET Nakliyat marka adına sahip olan firmamızı tercih edebilir, istediğiniz başarıya sorunsuz olarak ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Nakliye Firmasıyız İşveren olma vizyonu ve Avrupa’nın En İyi ilk 10 Nakliye firması arasında olma hedefiyle sektörün öncü firmasıyız.

1

68 Yıllık Deneyim

1953 Yılından günümüze, aralıksız olarak ev taşıma,depolama,lojistik alanında hizmet vermekteyiz. Sektörün en eskisi pronet nakliyat ile taşının kaliteyi yaşayın.

2

Dijital Elektronik Eşyalar

Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.Paketlenen tüm elektronik eşyalar koliler de belirtilir.Yeni evinizde bulmanızda kolaylık sağlar.

3

Özel Askılık Giysiler

Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.Dilerseniz bunlar sizde kalabilir istediğiniz gün kendiniz kıyafetlerinizi yerleştire bilirsiniz.Kesinlikle aynı kıyafet kolileri kullanılmaz sıfır koliler ile kıyafetler taşınır.

woman 3
4

ISO 9001 ve ISO 10002 Belgeli

Kalitemiz ve memnuniyet oranımız sertifikalarımız ile belgelidir. Tüm çalışma süreçlerimiz belirli bir kalite standardı üzerinde ilerlemektedir.

5

Hızlı Ekspertiz

PRONET evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra, firmamız, ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz ile binanızın cephesi incelenir ve eşya miktarına göre fiyat belirlenmesi yapılır.

6

Sökme ve Kurulum

Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmeleri, kamyon veya kamyonetlerimize muntazam düzeli istiflenmesi ve daha güvenli nakledilmesi adına sökme işlemleri yetkili kadrolu personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir.

7

Özel Mobilyalar

Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek U köşe koruycularla paketlenir ondan sonra streç ve özel pıt-pıtlarla ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

WHAT THEY ARE SAYING

TESTIMONIALS

Quisque hendrerit nisi a imperdiet congue.